fbpx

İade ve Değişim Prosedürü

Sipariş ettiğiniz tüm ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra, özenle paketlenir. Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanıcı Hatalarından Meydana Gelen Problemlerde, İade ve Değişim Kabul Edilmemektedir.

Üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte, faturanın arkasında bulunan ‘İade Formu’ bölümünü doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.Bu tarz incelemelerin sonucunu öğrenmek için iade@michrame.come-posta adresinden “Müşteri Temsilcimiz” ile irtibata geçebilirsiniz. İade ve Değişim İşlemlerinde Kargo Ücreti Müşteriye Aittir. Anlaşmalı kargomuz YURTİÇİ KARGO ile iadenizi bize göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün siparişinde hediye bir ürün varsa, ürünle birlikte hediyenin de iade edilmesi zorunludur.

Tüm iade ve değişimler aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir.

İade Adresi :

Spectrum İnşaat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti.

Mektep Sokak, Behiye Sezer Apartmanı, No:15, Daire:2, Florya – İstanbul 34153

 

İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Ancak üretimden kaynaklı bir hata var ise kargo ücreti tarafınıza iade edilir.

 

 

Tüm iade ve değişimler aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir.

İade Adresi :

Spectrum İnşaat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti.

Mektep Sokak, Behiye Sezer Apartmanı, No:15, Daire:2, Florya – İstanbul 34153

 

 

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Spectrum geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 5-15 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir.Bu işlem bankanızın süreçlerine göre değişkenlik gösterebilir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

Verdiğiniz siparişi, aynı işgünü içerisinde saat 14.00 ‘a kadar iptal ettirebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi +90 212 801 30 82 numaralı telefona veya iade@michrame.com e-posta adresine adınızı, soyadınızı ve sipariş numaranızı belirterek iletebilirsiniz.