fbpx

Kargo ve Teslimat Prosedürü

Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde saat: 14:30’a kadar verilen siparişler aynı gün, saat: 14:30 ’dan sonra verilen siparişler ertesi gün içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edildikten sonra yurtiçi teslimatlarında 3-6 iş günü içinde ürünleriniz size teslim edilir.

**Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.**

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde kargo firmasının Müşteri İlişkilerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

**Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.**

 

Siparişleriniz YURTİÇİ KARGO aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 

Dünyanın herhangi bir yerine sipariş verebilirsiniz. Yurtdışı sipariş işlemleri için destek@michrame.com e-posta adresine sipariş talebinizi ve göndermek istediğiniz ülke/adres bilgilerini gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ülke/adres bilgisi alındıktan sonra verilecektir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek tüm sorunlar ve masraflar siparişi verene aittir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmasına karşın, içeriği siparişin verildiği ülkedeki uygulamalara ters düşen ürünlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

 

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

 

Sipariş verdiğiniz gün içinde saat: 14:00’a kadar teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. destek@michrame.comveya +90 801 30 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kargo size teslim edildiğinde kolide deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından michrame.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

 

Michrame.com’dan satınalmış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır.