fbpx
'M' HAKKINDA
Her tasarımcı eğitiminden sonra uzun bir yolculuğa çıkar…
Bu yolculuk araştırma, öğrenme, deneme ve çoğu zaman yanılmalardan oluşur. Ancak bu zaman zarfı içerisinde farklı disiplinlerde tasarımlar yaptıkça düşünme tarzı değişmeye başlar. Keşfetmeye devam ederken kimliğini oluşturur. Artık işleri onu anlatmaya başlamıştır. Bu keşif sürecinin meyvelerini topladığının bir göstergesidir. Yolculuk hiçbir zaman bitmiyor. Tasarımcı her zaman evrim geçirmeye ve keşfetmeye zorunludur. Bu onun yaşam biçimidir. Aslında her tasarımcı bir doktordur. En güzel Massimo Vignelli anlatmış. Onun sözlerini paylaşıyorum…
"Bir tasarımcının hayatı savaşmakla geçer, çirkinliğe karşı verilen bir savaş. Tıpkı bir doktorun hastalıkla savaşması gibi, bizim için etrafımızdaki şeyler görsel hastalık. Yaptığımız şey ise onları tasarım yoluyla iyileştirmektir."
Michrame tasarımlarının temel özelliği standart bakış açısının ötesine geçerek, farklı olanı sunmasıdır. İlk koleksiyonumuzda eşarp ürünlerimiz ile tanışacaksınız. Bakış açımızı ve yaratım sürecimizi görebileceğiniz pencereler olarak düşünebilirsiniz. Sizlere sürekli yeni ürünler ve tasarımlar üretmenin heyecanı ile uzun bir yola çıkıyoruz. Bu süreçte birlikte neleri keşfedeceğimizi göreceğiz. Umarız bu keşifte bizlerle birlikte olursunuz ve sürekli standartlarımızı yükselterek, anlamla dolu bir hikaye yazmaya devam ederiz.
İşleri iyi yapmak hem seçimimiz hem de görevimizdir. Bu yoldan hiç sapmadık. Sadece en güzel tasarımları değil, aynı zamanda değerlerimize saygılı olanları da sunmak için ‘ en iyisi ’ ile başlayarak devam ediyoruz. Sizler için her zaman en iyi, malzeme, teknik, atölye ve uzmanlık arayışındayız. Çok mutluyuz... Çünkü tüm bunları ürünlerimiz ile bir araya getirebildik. Birlikte büyüteceğimiz Michrame, sizlere her zaman en iyisini vermek için çok çalışacak ve keşfetmeye devam edecek. Michrame markasını taşımaya başladığınızda artık sizde aileden biri olmuşsunuzdur. Yeni konular, ürünler, haberler ve bilgiler ile sizlerle hep iletişimde olacağız. Sürekli paylaşımlarımız ile ilişkimizi güçlendirmeyi umuyoruz.
Kendinize en yakışan Michrame ürününü keşfetmeye hazır mısınız ?