fbpx
120 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO 120 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO 120 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
120 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO 120 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO 120 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

İade ve Değişim

Satın aldığım ürünün iade veya değişimini yapabilir miyim ?

Sipariş ettiğiniz tüm ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra, özenle paketlenir. Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanıcı Hatalarından Meydana Gelen Problemlerde, İade ve Değişim Kabul Edilmemektedir.

Üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte, faturanın arkasında bulunan ‘İade Formu’ bölümünü doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.Bu tarz incelemelerin sonucunu öğrenmek için [email protected] e-posta adresinden “Müşteri Temsilcimiz” ile irtibata geçebilirsiniz. İade ve Değişim İşlemlerinde Kargo Ücreti Müşteriye Aittir. Anlaşmalı kargomuz YURTİÇİ KARGO ile iadenizi bize göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün siparişinde hediye bir ürün varsa, ürünle birlikte hediyenin de iade edilmesi zorunludur.

Tüm iade ve değişimler aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir.

İade Adresi :

Spectrum İnşaat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti.

Şenlikköy Mahallesi, Mektep Sokak, Behiye Sezer Apartmanı, No:15, Daire:2, Florya – İstanbul 34153

İade veya değişim işlemi yapılırken kargo masraflarının ben mi ödeyeceğim ?

İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Ancak üretimden kaynaklı bir hata var ise kargo ücreti tarafınıza iade edilir.

İade veya değişimi hangi adrese göndereceğim ?

Tüm iade ve değişimler aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir.

İade Adresi :

Spectrum İnşaat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti.

Şenlikköy Mahallesi, Mektep Sokak, Behiye Sezer Apartmanı, No:15, Daire:2, Florya – İstanbul 34153

İade veya iptal ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak ?

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Spectrum geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 5-15 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir.Bu işlem bankanızın süreçlerine göre değişkenlik gösterebilir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İptal işlemmini nasıl yapabilirim ?

Verdiğiniz siparişi, aynı işgünü içerisinde saat 14.00 ‘a kadar iptal ettirebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi +90 212 801 30 82 numaralı telefona veya [email protected] e-posta adresine adınızı, soyadınızı ve sipariş numaranızı belirterek iletebilirsiniz.

İade koşulları nelerdir ?
 • Fatura tarihi 14 günü geçmemiş olmalıdır.
 • Ürün orijinal ambalajı bozulmamış, açılmamış olmalıdır.
 • Ürün koruma bandı açılmamış olmalıdır.
 • Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.
 • Ürün yeniden farklı bir müşteriye satılabilir durumda olmalıdır.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
 • Çorap Kategorisinde İade Yoktur.**

Kargo ve Teslimat

Kargom ne zaman ulaşır ?

Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde saat: 14:30’a kadar verilen siparişler aynı gün, saat: 14:30 ’dan sonra verilen siparişler ertesi gün içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edildikten sonra yurtiçi teslimatlarında 3-6 iş günü içinde ürünleriniz size teslim edilir.

**Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.**

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş. Siparişimi nasıl teslim alabilirim ?

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde kargo firmasının Müşteri İlişkilerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

**Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.**

Kargom hangi şirket ile gönderilecek ?

Siparişleriniz YURTİÇİ KARGO aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Yurtdışına teslimatınız var mı ?

Dünyanın herhangi bir yerine sipariş verebilirsiniz. Yurtdışı sipariş işlemleri için [email protected] e-posta adresine sipariş talebinizi ve göndermek istediğiniz ülke/adres bilgilerini gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ülke/adres bilgisi alındıktan sonra verilecektir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek tüm sorunlar ve masraflar siparişi verene aittir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmasına karşın, içeriği siparişin verildiği ülkedeki uygulamalara ters düşen ürünlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim ?

Sipariş verdiğiniz gün içinde saat: 14:00’a kadar teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. [email protected] veya +90 801 30 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Kargo size teslim edildiğinde kolide deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından michrame.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Ödeme İşlemleri

Ürünlerimin ödemesini nasıl yapabilirim ?

Kredi kartı veya havale/eft yöntemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi ?

Kredi kartı ile satın alma işlemleriniz BDDK onaylı İyzico aracılığı ile yapılmaktadır.

Havale / EFT yoluyla ödeme yapabiliyor muyum ?

Alışverişinizde “Havale / EFTile ödeme” tercih ederseniz, siparişinizde gecikme yaşamamanız için, yapacağınız Havale / EFT işleminizin Açıklama kısmına Sipariş Numaranızı ve üye girişinde kullandığınız e-posta adresinizi mutlaka yazınız. Gerçekleştirdiğiniz Havale / EFT işlemleri haftaiçi hergün mesai saatlerinde (09:00-17:00) saat başı kontrol edilmektedir.

Havale / EFT ödeme seçeneği ile verilen siparişlerin ödemesi, siparişin verildiği tarihten itibaren en geç 3 gün içinde gerçekleştirilmelidir. Bu sürede ödenmeyen sipariş iptal edilir.

Havale ve EFT ile ödeyeceğiniz online alışverişler için Spectrum İnşaat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti.şirketine ait banka hesap bilgilerimiz aşağıdadır:

 • Banka:GARANTİ BANKASI
 • Şube:TOPKAPI / MALTEPE ŞUBESİ
 • Hesap Sahibi:SPECTRUM İNŞAAT VE DEKORASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 • Para Birimi:Türk Lirası (TL)
 • Hesap Numarası:6297680
 • IBAN:TR02 0006 2000 5340 0006 2976 80
Kapıda ödeme seçeneği var mı ?

Şimdilik kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Üyelik İşlemleri

Neden üye olmalıyım ? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?

Michrame.com’a üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanız satınalım ve teslim sürecinizin kalitesini arttıracaktır.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim ?

Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım ?

Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Mail kutunuza gelmez ise Junk veya Spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.
Kabul etmek Daha fazla bilgi